Větrný Hyde park

Datum: 09.12.2012 | Vložil: Pavel Jirka

Dobrý den všem.
Úvodem bych rád sdělil, že tento web a tedy i Větrný Hyde park je pro všechny, kteří mají témata a chuť diskutovat. Není tedy pravdou, že je určen odpůrcům VtE. Koneckonců, příznivci VtE se mohou stát jejich odpůrci a naopak. Stačí mít k dispozici dostatek informací a chuť přemýšlet.
Za druhé: I já pamatuji Hyde park na oficiálním webu obce, sám jsem do něj přispíval. A musím konstatovat, že jeho úroveň díky některým přispěvatelům (samozřejmě anonymním) klesla tak hluboko, že jsem osobně od dalších příspěvků ustoupil. Tím chci říci, že bych si přál, aby alespoň úroveň těchto stránek si udržela určitý standard, a prosím všechny, aby se chovali jako kultivovaní lidé. Uvidíte, že když si od srdce ulevíte a použijete slušná slova, určitě se budete cítit mnohem lépe.
Za třetí: Jak jsem napsal v úvodu, diskusní fórum je tu pro všechny. Je pouze na Vás, jestli se od příspěvek podepíšete, ale osobně si vážím všech, kteří nemají problém vystoupit pod svým jménem, přestože se mohou vystavit osobním útokům na svou osobu, jak se nyní také ukázalo.

Přidat nový příspěvek