--

Datum: 23.11.2012 | Vložil: LH

Možná jste si všimli, že se před pár dny na oficiálních internetových stránkách obce Borová objevil banner s větrnými elektrárnami. Abych předešla veškerým dohadům a případnému osočování jiných osob, rozhodla jsem se zde uveřejnit z jakého důvodu jsem banner na stránky umístila. Ačkoliv to bylo sice z recese, i tak to mělo své určité důvody – ten nejdůležitější je nespokojenost, vlastně až znechucení ze situace (nejen) okolo VTE na Borové. Zejména se mi nelíbí jakým stylem bylo „smeteno“ referendum k výstavbě větrných elektráren, které zastupitelstvo obce odhlasovalo. Neuskutečnění referenda bylo nakonec svedeno na mě, přestože mě nikdo nepověřil vykonáním jakékoliv věci související s referendem. Skutečný důvod však je jen zarputilost některých členů zastupitelstva, kteří jsou, z nepochopitelných důvodů, schopni jít proti všem. A o Borové se už bohužel nemluví jinak než v souvislosti s VTE.
Chtěla bych zde zdůraznit, že ze zásady nejsem proti výstavbě VTE a pravděpodobně by mě ani nevadilo, kdyby zde stály. Ale dle mého názoru by si tuto důležitou věc měli odhlasovat občané obce. Zastupitelstvo je tu pro občany! Neberte si prosím příklad z našich politiků.

Obci se omlouvám za atakování internetových stránek a za způsobené nepříjemnosti.
Kdo chtěl, ten pochopil.

Lucie Hniková
(bývalá zastupitelka)

Přidat nový příspěvek