Re: Re: Re: Re: POZNÁMKA K DOKUMENTU RIZIKOVÉ FAKTORY

Datum: 05.07.2012 | Vložil: Martin Syrovátka

Klidně si někdy sedněme, snad se najde chvíle. Jakkoli máme asi v lecčems na věc jiný názor, můžeme rozumně diskutovat. Já jsem výše uvedeným chtěl jen poukázat na to, že mnoho z věcí, které jsou uvedeny v tom letáku, potažmo na tomto webu, je hodně tendenčně ovlivněno pouze tím faktem, že zmíněnou věc nechcete. Jako příklad uvedu znovu infromace o pokusném králíkovi. Přece je potřeba vnímat realitu, tohle není ani garážová firma z Horní Dolní ani Ruská korporace pod křídly kremlu. Je to respektovaná evropská firma, notabene rodinného typu a provozuje spoustu let desítky větrných parků v Němcku a Francii. To přece nelze ignorovat a označovat se v jejich projektu za pokusného králíka. Prostě je kritizujete za nejasné a manipulační informace, ale v určitém smyslu se chováte stejně. No a s tím mobilem, no já jsem si při koupi prvního Iphone jako jeden z prvních zde jako pokusný králík nepřipadal, když už jste právě telefon uvedl jako příklad. A to proto, že ho zde prodávala v celém světě respektovaná firma, která těžko bude zde lokálně prodávat produkt nestandardní a jiný než v zahraničí a chovat se zde jinak než tam. K jednání s obcí, no tu zkušenost samozřejmě nemám, dluho už na Borové nebydlím. Díky a někdy na Borové

Přidat nový příspěvek